ČLOVĚK A KŮŇ

JEDINEČNÉ SPOJENÍ

Váš kůň Vám přináší radost a inspiraci. Proto není divu, že uděláte vše pro to, aby se měl dobře – neboť jen tehdy se máte dobře i Vy. Každý den věnujete pozornost optimálnímu chovu a péči a nová řada Veterinary Line od společnosti BEMER Vás přitom podpoří: zařízeními, která jsou dokonale uzpůsobena potřebám jezdeckého sportu.
BEMER VETERINARY LINE

SIGNÁL BEMER

KLÍČ K PEVNÉMU ZDRAVÍ

Řada BEMER Veterinary Line Vás podpoří při optimální péči o Vašeho koně, pomůže mu udržet si dobré zdraví a zvýší jeho výkonnost. Všechna zařízení fungují na bázi jedinečného a již více než 18 let úspěšně používaného signálu BEMER. Jako lídr a přední inovátor v této oblasti BEMER zkoumá a vyvíjí neustále nové léčebné metody.
BEMER VET / OBLASTI POUŽITÍ

POZITIVNÍ ÚČINKY APLIKACE BEMER:

 1. Podporuje proces obnovy
 2. Podporuje regeneraci svalstva
 3. Snižuje stres (např. během přepravy nebo turnajů)
 4. Působí uklidňujícím způsobem na psychiku a svalstvo (před jízdou)
 5. Podporuje zotavení po zranění

OBLASTI POUŽITÍ

UCELENÁ PODPORA

Signál BEMER má prokazatelně pozitivní účinek na celý organizmus Vašeho koně a stimuluje parasympatikus, který bývá také někdy označován jako klidový nerv. Před tréninkem, vyjížďkou či přepravou je aplikace signálu BEMER zárukou klidu a pohody Vašeho koně. Po zátěži zajišťuje rychlejší zotavení a regeneraci; svalová poškození rychleji odeznívají a zlepšuje se hydratace tkáně.
BEMER VET / PRAXE A POUŽITÍ

PRAXE A POUŽITÍ

OPTIMÁLNÍ PODPORA

 • Vysoká odolnost a snadné čistění
 • Bezdrátový akumulátor a řídicí
  jednotka
 • Aplikace velkého i malého rozsahu

 • Intuitivní a snadné ovládání
 • 3 různé programy
 • Až 15 použití
  na jedno nabití akumulátoru
 • 3 přednastavené léčebné programy

 • Optimální přizpůsobení individuální
  velikosti koně
 • Indikačně specifické nastavení signálu
 • 3 kvalitní upevňovací popruhy
  (s nastavitelnou délkou)

BEMER VET / OVLADAČ SIGNÁLU A APLIKÁTORY

OVLADAČ SIGNÁLU A APLIKÁTORY

INTELIGENTNÍ ERGONOMIE

Jádrem koňské manžety Vet a koňské přikrývky Vet je ovladač signálu s integrovaným akumulátorem. Aplikační moduly vedou signál BEMER generovaný ovladačem přímo do ošetřovaných míst. Aplikace je pro koně zcela bezpečná.
KOŇSKÁ PŘIKRÝVKA VET
Naše koňská přikrývka je ideálním řešením pro aplikace velkého rozsahu. Přikrývka vytváří pro Vašeho koně rozsáhlé a pronikavé pole signálu BEMER. Malý a přesto extrémně výkonný ovladač signálu je umístěn tak, aby umožňoval co nejsnadnější manipulaci a obsahuje kvalitní akumulátor pro zhruba 15 dlouhých použití.
KOŇSKÁ MANŽETA VET
Koňská manžeta VET vytváří v místě použití soustředěný a pro dané místo specifický signál BEMER. Použití koňské manžety VET je účinné zejména na místech s intenzivní zátěží, jako jsou například klouby.